DE EERSTE BAL 🎾 26 september 2026
De blaashal staat! Met twee nieuwe GravelPro-tennisbanen. Tijd om ze uit te proberen!
Na maanden van voorbereiding is het zover. Op 22 september wordt met hulp van onze Startbaan Blaashal Crew de nieuwe blaashal opgebouwd. Vier dagen later gaan de deuren open en kunnen de eerste ballen worden geslagen!
Dat bijzondere moment willen we graag vieren met de mensen voor wie de hal er staat: onze tennissers, trainers en andere gebruikers van Park Startbaan.
Daarom nodigen wij jou uit voor: DE EERSTE BAL 🎾
Zaterdag 26 september
15.00 – 17.00 uur
Park Startbaan
Geen lange toespraken of formele opening. We gaan vooral doen waarvoor de hal is gebouwd: tennissen! En, een klein feestje is op zijn plaats.
Kom de hal ontdekken en ervaar hoe het is om komende winter lekker op gravel te kunnen spelen. Test hoe hard je service werkelijk is met de snelheidsmeter, ga de uitdaging aan met het ballenkanon, doe mee aan een van de tennisactiviteiten of pak gewoon een racket en sla een paar ballen op onze nieuwe GravelPro-tennisbanen.
En natuurlijk is er ook alle gelegenheid om elkaar te ontmoeten en samen te vieren dat Park Startbaan er twee prachtige indoorbanen bij heeft.
We sluiten de middag gezellig af met een borrel in het Sportcafé.
Kom jij de eerste bal met ons meeslaan?
Tot zaterdag 26 september!
